Świdnica, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji (umowa o pracę, darmowy dojazd)

Jaworzyna Śląska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy,

- odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu.

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (w zależności od działu),

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (nie jest to warunek konieczny),

- motywacja do pracy.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Maj, 2019  10:12

Identyfikator: 657117

Wyświetleń: 2181